Hakkımızda

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak 2007 yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde hizmet vermeye başlayan merkezimiz 2020 yılında ikinci şubesi olan Kasaba Empati Özel Eğitim Merkezi kurulmuştur.

Merkezimiz; bedensel yetersizlik, dil ve konuşma bozuklulukları, zihinsel yetersizlikler, özgül öğrenme güçlüğü, otizm spektrum bozukluğu gibi alanlarda sorun yaşayan bireylere yönelik kurulmuş ve bu doğrultuda hizmet veren bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezidir.

Merkezimizde Eğitim-öğretim ve danışmanlık hizmetleri; Özel Eğitim Alan Öğretmenleri, Uzman Öğreticiler, Sınıf Öğretmenleri, Dil ve Konuşma Terapisti, Fizyoterapistler, Odyolog, Okul Öncesi Öğretmenleri ve Psikologlardan oluşan uzman kadroyla verilmektedir.

Çalışmalarımız doktor, okul, ev, aile eğitimi döngüsünde yürütülmektedir. Bu sayede öğrenci çok yönlü desteklenerek öğrenme hızı ve kalitesi artmaktadır. Öğrenilenlerin kalıcılığı ve sürekliliği sağlanmaktadır.

Normal yaşamın gereklerine uyabilmek ve onlara toplum içinde kendi kendilerine yeterli olmalarını sağlayıcı beceriler kazandırmak temel amacımızdır.

Ayrıca, özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerine ihtiyaç duyan bireyler ve ailelerine rehberlik etmek ve alana yönelik araştırmalar yaparak sağlıklı bilgiler edinmek de amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Ergenekon Mh. Hüdavendigar Sk. No:68 Turgutlu / Manisa

0 236 314 15 52

info@turgutluempati.com.tr

Selvilitepe Mh. Toprak Sk. No: 7 Turgutlu / Manisa

0 236 314 15 52

info@turgutluempati.com.tr

Telefon
WhatsApp